Nauka zakupów


Wspólne zakupy trwające zazwyczaj godzinę to przede wszystkim nauka czytania etykiet, wyboru produktów.

 

Bardzo często złe nawyki żywieniowe zaczynają się już w sklepie, dlatego warto przeanalizować popełniane błędy i nauczyć się wybierać najbardziej odpowiednie składniki i produkty. 

Zakupy odbywają się w ulubionym sklepie pacjenta,  by uwzględnić preferencje, odległość oraz budżet. 

 

Koszt godzinnych zakupów wraz z dojazdem to 100zł.

Nauka zakupów
Więcej w Psychodietetyk

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]