Moja nowa strona internetowa


Jest i ona. Rodziła się w bólach, przez wiele tygodni, ale jest! Najwspanialsza, bardzo "moja" i przede wszystkim niesamowicie funkcjonalna zarówno dla mnie jak i dla Was! Moja strona od Mediart! A wraz z nią wyjątkowe rabaty!Kochani! Krótki post o Niej - o mojej stronie internetowej!

 

Decyzja o zmianie strony została podjęta dość spontanicznie, ale była jedną z najlepszych. Po ponad 3 miesiącach współpracy mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to zasługa wyjątkowych osób z firmy Mediart, które potrafiły znosić moje wielogodzinne wizyty w siedzibie firmy (wraz z tradycyjnymi spóźnieniami), zrozumieć moje bazgroły, a także okiełznać moje zbyt szalone zapędy. Co z tego wyszło?

 

Piękna, elegancka, profesjonalna i w pełni funkcjonalna strona, która jednak pozostaje z moim kobiecym, a wręcz dziewczęcym stylu. A co Wy, Drodzy Użytkownicy, na niej znajdziecie?

Co jakiś czas za pośrednictwem tej właśnie strony będę oferowała wyjątkowe promocje, oferty i rabaty, więc warto ją odwiedzać. 

A będę o tym przypomniać oczywiście za pośrednictwem facebooka!

 

Teraz kilka informacji o aktualnej promocji - dla wszystkich osób, które skontaktują się ze mną za pośrednictwem formularza znajdującego się tutaj → https://www.jiwlodarska.com/kontakt przygotowałam 10% zniżki na pierwsze konsultacje psychodietetyczne w gabinecie w Bydgoszczy. To wyjątkowe spotkanie zajmuje zazwyczaj około 1,5 godziny i zakłada wieloaspektowy wywiad - psychologiczny, medyczny oraz żywieniowy. Na pierwszej wizycie wykonuję także badanie analizatorem składu ciała. Spotkanie kończy się określeniem dalszej współpracy. Jeżeli chcielibyście Państwo dowiedzieć się więcej, zapraszam do przejrzenia strony Oferta. 

Zniżka obejmuje także pierwszą wizytę z zakresu doradztwa psychologicznego!

Zapraszam, 

Joanna Irena Włodarska

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]