Zniżka dla Par Młodych 2019!


Ja biorę ślub w przyszłym roku!Ty też?

Już dziś odbierz 50% na pierwsze konsultacje!

Zapraszam do mojego gabinetu w Bydgoszczy Panny Młode, Panów Młodych i oczywiście pary w komplecie! 

Kochani!

Ci, którzy śledzą mnie w różnych mediach społecznościowych wiedzą, że w moje urodziny, 16 października zostałam najszczęśliwszą przyszłą panną młodą. Na dzień dzisiejszy mam do niego 6 miesięcy i 18 dni, przygotowania w toku, wiele rzeczy już załatwionych. Jutro podpisuję umowę na szycie sukienki i.... zaczynam jeszcze bardziej pilnować diety! Myślę, że wśród Was i Waszych znajomych jest wiele par młodych "2019". Jeżeli tak, to chcę Was zachęcić do wizyt u mnie. Dla wszystkich par młodych 50% zniżki na pierwsze konsultacje!
Pamiętajcie, na ślubie macie wyglądać cudnie, ale przede wszystkim musicie być zdrowi i dobrze odżywieni. Niedobory mikro- i mikroelementów, zaburzenia pracy narządów wewnętrznych, czy spadek odporności to to co nie powinno się zdarzyć!
Wpadnijcie, wykonam analizę składu ciała, omówimy co możemy zrobić w te najważniejsze miesiące!
Dzwońcie śmiało (513-033-664) i pamiętajcie do haśle "ślub2019"!

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]