Zniżka dla Par Młodych 2020!


Ja wzięłam ślub w 2019, wiem ile macie na głowie. A gdyby ktoś pomógł Wam choć w jednej rzeczy?

Już dziś odbierz 50% na pierwsze konsultacje!

Zapraszam do mojego gabinetu w Bydgoszczy Panny Młode, Panów Młodych i oczywiście pary w komplecie! 

Kochani!

Ci, którzy śledzą mnie w różnych mediach społecznościowych wiedzą, że w moje urodziny, 16 października 2018 roku zostałam najszczęśliwszą przyszłą panną młodą. Przygotowań było wiele, jednak jak tylko podpisałam umowę na szycie sukienki zaczęło się pilnowanie diety! Ja jestem już po - wielki dzień był 21.06.2019!

Myślę jendak, że wśród Was i Waszych znajomych jest wiele par młodych "2020". Jeżeli tak, to chcę Was zachęcić do wizyt u mnie. Dla wszystkich par młodych 50% zniżki na pierwsze konsultacje!
Pamiętajcie, na ślubie macie wyglądać cudnie, ale przede wszystkim musicie być zdrowi i dobrze odżywieni. Niedobory mikro- i mikroelementów, zaburzenia pracy narządów wewnętrznych, czy spadek odporności to to co nie powinno się zdarzyć!
Wpadnijcie, wykonam analizę składu ciała, omówimy co możemy zrobić w te najważniejsze miesiące!
Dzwońcie śmiało (513-033-664) i pamiętajcie do haśle "ślub2020"!

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]