Joanna Irena Włodarska


PSYCHOLOG
 

  • Studia magisterskie na Uniwersytecie Gdański, tytuł magistra psychologii obroniony na ocenę bardzo dobrą w roku 2015
  • Studia podyplomowe psychologia kliniczna na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, 2018

PSYCHODIETETYK
 

  • Kursy podstawowy i zaawansowany Dietetyki w Akademii Dietetyki w Gdańsku, 2016
  • Studia podyplomowe Psychodietetyka, SWPS w Sopocie, 2017
  • Kurs Interpretacja Podstawowych Wyników Krwi, Medfood w Gdańsku, 2017

SZKOLENIOWIEC
 

  • Doświadczenie zdobywane latami w ogranizacjach studenckich takich jak Naukowe Koło Seksuologii, Koło Naukowe PR, Koło Nauk Psychologicznych Anima, a także podczas aktywnej współpracy z siłowniami, szpitalami, instytuacjami państwowymi i prywatnymi przedsiębiorstwami WSPÓŁPRACA:

 

Jeżeli jesteś lekarzem, pracownikiem szpitala, właścicielem siłowni, klubu sportowego, członkiem stowarzyszenia i jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy, proszę o kontakt. Prowadziłam warsztaty jak i szkolenia dla mniejszych grup, a także wykłady dla ponad 500 kobiet z polonii w Londynie podczas treningów Ewy Chodakowskiej. Aktywnie prowadzę także grupę wparcia dla osób odchudzających się w różnych grupach wiekowych - od 5 do 60 lat!

Współpracowałam już między innymi z:

 

ŻYCIE OSOBISTE I INNE INFORMACJE

 

Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej zapraszam na bloga np. tutaj → Kilka słów o mnie :), a także zachęcam do odwiedzenia Facebooka i Instagrama.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]