Dietoterapia/ Programy żywieniowe


Już po pierszych konsultacjach możliwe jest zamówienie indywidualnie zaprojektowanych programów żywieniowych zarówno dla osób indywidualnych, par jak i rodzin z dziećmi.Programy zakładają indywidualny dobór spośród bazy zbilansowanych posiłków. Uwględniają nie tylko cel nadrzędny diety, ale także upodobania smakowe, umiejętności kulinarne, czy wyposażenie kuchni pacjenta.

Na sporządzenie autorskich programów żywieniowych potrzebuję tygodnia, podczas którego pacjent powinien stosować się do ustalonych na pierwszym spotkaniu zasad. 

Baza smacznych przepisów inspirowanych życiem codziennym pacjentów starcza na dwa do trzech tygodni, podczas których pacjent sam modyfikuje swoje jadłospisy. 

Autonomia, możliwość gotowania posiłków na kika dni, pełne przepisy oraz stosowanie miar domowych zamiast ciągłego ważenia to atuty, które zazwyczaj podkreślają moi pacjenci.

Koszt programu wraz z godzinnym spotkaniem połączonym z edukacją żywieniową to 150zł.

Dietoterapia/ Programy żywieniowe
Więcej w Psychodietetyk

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]